Get Adobe Flash player

Početna

Radio-klub "Novi Beograd" na Beogradskom sajmu tehnike

 

 

 

 

 

 

 

Na nedavno održanom Beogradskom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća od 15 do 19 maja 2017.g. naš radio-klub je imao svoj štand i na dostojan način je prezentovao radio-amterizam kao i sam klub. Posetioci sajma su imali priliku da se upoznaju sa aktivnostima kluba kroz propagandni materijal koji je deljen i kroz razgovore sa našim članovima koji su bili kao domaćini na štandu. Mnogim posetiocima je ova aktivnost bila strana tako da je ovo bio pravi način da im se približe mogućnosti koje pruža radio-amaterizam. Jedan broj mladih, putem upitnika koji su popunjavani na licu mesta, su izrazili želju da se uključe u pokret prijavom za pohađanje kursa za radio-amaterske operatore koje naš klub redovno organizuje. Pojedinci su bili upućivani i u druge radio-klubove u zavisnosti od sredine iz koje dolaze. Na štandu su bili izloženi radio-amaterski primopredajnici najsavremenije generacije kao i neki stariji eksponati. Video prezentacija koja je sve vreme bila prisutna je takođe doprinela bližem upoznavanju posetilaca o onome čime se bavimo.

Ovim putem se zahvaljujemo Beogradskom sajmu na gostoprimstvu kao i članovima kluba koji su sproveli ovu akciju koja je zasigurno bila od velike koristi.

Više informacija kroz foto priču možete pogledati na našoj facebook stranici na linku

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10154596901043601&id=118718623600