Get Adobe Flash player

Početna

Radio-klub "Novi Beograd" na sajmu tehnike i tehničkih dostignuća - 2018

I ove godine je naš klub ponovo obezbedio učešće na Sajmu tehnike i tehničkih dostignuća, međunarodnom sajmu koji se ove godine održava po 62. put. Sajam će biti održan u periodu od 21. do 25. maja tekuće godine.
Za razliku od prošle godine, ove godine ćemo imati priliku da se predstavimo u hali 2a Beogradskog sajma. Radno vreme Sajma za posetioce će biti od 10h do 18h svakog dana, osim petka, kada će sajam raditi do 17h.

Štand je osmišljen tako da zainteresovanima prikaže naš hobi i da naši članovi volonteri mogu da popričaju sa posetiocima i zainteresuju ih za naš hobi. Radio-klub ima obezbeđen i promo materijal u vidu brošura, koje će biti deljene posetiocima. Sve vreme će biti prikazivana i powerpoint prezentacija napravljena posebno za ovu priliku.

Pozivamo popsetiovce sajma da posete naš štand kako bi dobili detaljne informacije o aktivnostima kojima se bave radio-amateri uopšte a isto tako i sa detaljima aktivnosti našeg radio-kluba.

73 de YT5IVN     Ivan