Forum Radio-kluba Novi Beograd

Molim vas da se prijavite ili se registrujete.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
Napredna pretraga  

Vesti:

Dobro došli na novi Forum Radio kluba "Novi Beograd".

Autor Tema: YT1WA  (Pročitano 4441 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

YT1WA

  • Početnik na Forumu
  • **
  • Van mreže Van mreže
  • Pol: Muškarac
  • Poruke: 14
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Radio klub: YU1FJK
  • ARO klasa: 1
YT1WA
« poslato: 03.12.2014, 14:03 »

Zvonko Colja YT1WA.
Rodjen u Beogradu 1956 godine, zavrsio gimnaziju u Juznoj Americi "American Cooperative School" u La Paz-u, Bolivija.
Poceo sa Ekonomskim fakultetom ali nista...Bio zaposlen u NO SO Cukarica - Beograd i kasnije u JNA, VJ, VSCG i zavrsio u VS i tu penzionisan.
Sto se tice Radio-amaterskog dela mog zivota, 1975 polozio C klasu i zatim B klasu u Radio-klubu Cukarica YU1AGK. Nekada sam imao pozivni znak YU1PBI a sada YT1WA i clan radio-kluba Novi Beograd YU1FJK. Uglavnom sam bio aktivista u klubovima a manje operator (Dakle, uglavnom sa ostalima stvarao uslove iskusnijim operatorima za ozbiljan rad iz kluba hi...). 12 godina bio sekretar radio-kluba Novi Beograd, a zatim 7 godina i sekretar SRSa. Trenutno sam clan NO SRSa. Cesto bio u organizacionim odborima domacih i medjunarodnih ARG i HST takmicenja u organizaciji SRSa, RK Novi Beograd i na poziv i u nekim drugim klubovima iz Srbije.
Trenutno sam i clan KT Takmicarske Komisije SRSa i menadzer YU KT Maratona, KT KUP SRS, TESLA Memorijal HF CW i KT takmicenja na 80m Novi Beograd.
Licni afiniteti: Rad u KT takmicenjima, programiranje u VB, kao i u PHP.


Jedan od administratora ovog foruma.
« Poslednja izmena: 09.12.2014, 18:26 od strane YT1WA »
Sačuvana
73 de YT1WA
 

Stranica je napravljena za 0.174 sekundi sa 25 upita.